NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
26-23
32-25
BFKA Veszprém U21 - Komárom VSE
Sze. 19. Vasárnap, 18:00
39-25
PLER Budapest - BFKA Balatonfüred U22
Sze. 19. Vasárnap, 18:00
29-29
27-37
BFKA Veszprém U21 - PLER Budapest
Okt. 02. Szombat, 18:00
30-29
27-28
BFKA Balatonfüred U22 - Tatai AC
Okt. 16. Szombat, 18:00
23-30
Pécsi VSE - BFKA Balatonfüred U22
Okt. 24. Vasárnap, 18:00
32-33
28-28
BFKA Veszprém U21 - Tatai AC
Okt. 30. Szombat, 18:00
34-27
30-32
22-22
Pécsi VSE - BFKA Veszprém U21
Nov. 14. Vasárnap, 19:00
21-24
BFKA Veszprém U21 - Százhalombattai KE
Nov. 21. Vasárnap, 16:00
41-29
BFKA Balatonfüred U22 - Komárom VSE
Nov. 21. Vasárnap, 16:00
27-25
29-24
27-26
BFKA Balatonfüred U22 - PLER Budapest
Dec. 05. Vasárnap, 16:00
28-25
Komárom VSE - BFKA Veszprém U21
Dec. 05. Vasárnap, 17:30
31-31
BFKA Veszprém U21 - BFKA Balatonfüred
Dec. 11. Szombat, 19:00
30-30
PLER Budapest - BFKA Veszprém U21
Feb. 06. Vasárnap, 18:00
Tatai AC - BFKA Balatonfüred U22
Feb. 13. Vasárnap, 18:00
BFKA Balatonfüred U22 - Pécsi VSE
Feb. 19. Szombat, 18:00
Tatai AC - BFKA Veszprém U21
Feb. 27. Vasárnap, 18:00
BFKA Veszprém U21 - Pécsi VSE
Már. 06. Vasárnap, 18:00
Komárom VSE - BFKA Veszprém U21
Már. 12. Szombat, 17:30
Százhalombattai KE - BFKA Veszprém U21
Már. 12. Szombat, 18:00
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
BFKA Veszprém Ifjúsági - Csurgói KK
Sze. 11. Szombat, 11:00
25-28
26-28
Várpalotai BSK - BFKA Veszprém Ifjúsági
Sze. 16. Csütörtök, 18:30
16-37
32-24
Tatai AC - BFKA Balatonfüred Ifjúsági
Sze. 30. Csütörtök, 17:30
24-25
Veszprémi KKFT - BFKA Veszprém Ifjúsági
Sze. 30. Csütörtök, 17:30
28-26
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - NEKA
Okt. 14. Csütörtök, 18:00
27-36
BFKA Veszprém Ifjúsági - Tatai AC
Okt. 16. Szombat, 11:00
42-19
27-19
20-40
15-51
BFKA Veszprém Ifjúsági - Bp. Honvéd
Nov. 12. Péntek, 18:00
27-25
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - Csurgói KK
Nov. 18. Csütörtök, 18:00
33-39
24-30
30-20
31-34
BFKA Veszprém Ifjúsági - NEKA
Dec. 16. Csütörtök, 15:00
24-27
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - Sport36-Komló
Feb. 03. Csütörtök, 18:00
Csurgói KK - BFKA Veszprém Ifjúsági
Feb. 11. Péntek, 13:00
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - Tatai AC
Már. 03. Csütörtök, 18:00
Tatai AC - BFKA Veszprém Ifjúsági
Már. 10. Csütörtök, 13:30
NEKA - BFKA Balatonfüred Ifjúsági
Már. 11. Péntek, 15:30
Bp. Honvéd - BFKA Veszprém Ifjúsági
Ápr. 29. Péntek, 18:00
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - Bp. Honvéd
Máj. 05. Csütörtök, 18:00
Várpalotai BSK - BFKA Balatonfüred Ifjúsági
Máj. 12. Csütörtök, 18:00
NEKA - BFKA Veszprém Ifjúsági
Máj. 20. Péntek, 15:30
Serdülő I.osztály-Nyugat
Budai Farkasok - BFKA Veszprém Serdülő
Sze. 02. Csütörtök, 16:15
-
BFKA Veszprém Serdülő - Csurgói KK
Sze. 11. Szombat, 13:00
27-28
BFKA Balatonfüred Serdülő - Veszprémi KKFT
Sze. 16. Csütörtök, 16:00
24-28
Éles KISE - BFKA Veszprém Serdülő
Sze. 16. Csütörtök, 16:00
37-32
BFKA Balatonfüred Serdülő - Budai Farkasok
Sze. 23. Csütörtök, 16:00
27-30
32-24
Veszprémi KKFT - BFKA Veszprém Serdülő
Sze. 30. Csütörtök, 15:30
45-39
BFKA Balatonfüred Serdülő - NEKA
Okt. 14. Csütörtök, 16:00
20-27
33-30
29-28
34-28
31-24
BFKA Veszprém Serdülő - Bp. Honvéd
Nov. 12. Péntek, 16:00
28-20
BFKA Balatonfüred Serdülő - Csurgói KK
Nov. 18. Csütörtök, 16:00
20-24
23-30
BFKA Balatonfüred Serdülő - Éles KISE
Dec. 02. Csütörtök, 16:00
29-32
Budai Farkasok - BFKA Veszprém Serdülő
Dec. 02. Csütörtök, 16:40
25-32
BFKA Veszprém Serdülő - NEKA
Dec. 11. Szombat, 17:00
31-43
BFKA Balatonfüred Serdülő - Sport36-Komló
Feb. 03. Csütörtök, 16:00
Csurgói KK - BFKA Veszprém Serdülő
Feb. 11. Péntek, 13:00
Veszprémi KKFT - BFKA Balatonfüred Serdülő
Feb. 17. Csütörtök, 15:30
BFKA Veszprém Serdülő - Éles KISE
Feb. 19. Szombat, 11:00
Budai Farkasok - BFKA Balatonfüred Serdülő
Feb. 24. Csütörtök, 16:30
BFKA Balatonfüred Serdülő - Bp. Elektromos SE
Már. 03. Csütörtök, 16:00
NEKA - BFKA Balatonfüred Serdülő
Már. 11. Péntek, 13:30
BFKA Balatonfüred Serdülő - Pénzügyőr SE
Ápr. 28. Csütörtök, 16:00
Bp. Honvéd - BFKA Veszprém Serdülő
Ápr. 29. Péntek, 16:00
BFKA Balatonfüred Serdülő - Bp. Honvéd
Máj. 05. Csütörtök, 16:00
Éles KISE - BFKA Balatonfüred Serdülő
Máj. 12. Csütörtök, 13:30
NEKA - BFKA Veszprém Serdülő
Máj. 20. Péntek, 13:30
U16 I.osztály
22-18
FTC - BFKA Veszprém U16
Sze. 16. Csütörtök, 14:00
29-19
49-24
BFKA Balatonfüred U16 - PLER-Budapest
Sze. 24. Péntek, 18:00
23-28
BFKA Veszprém U16 - Pénzügyőr SE
Sze. 25. Szombat, 11:00
29-13
14-30
Éles KISE - BFKA Balatonfüred U16
Okt. 03. Vasárnap, 16:00
30-20
BFKA Balatonfüred U16 - NEKA
Okt. 15. Péntek, 15:00
19-23
BFKA Veszprém U16 - Éles KISE
Okt. 15. Péntek, 16:00
18-19
19-20
22-26
28-21
BFKA Veszprém U16 - Pick Szeged
Nov. 12. Péntek, 14:00
26-13
Agrofeed ETO UNI Győr - BFKA Veszprém U16
Nov. 18. Csütörtök, 15:30
13-30
20-19
Pick Szeged - BFKA Balatonfüred U16
Nov. 26. Péntek, 16:00
24-17
PLER-Budapest - BFKA Veszprém U16
Nov. 30. Kedd, 16:00
23-14
BFKA Balatonfüred U16 - FTC
Dec. 03. Péntek, 15:00
12-28
-
BFKA Veszprém U16 - NEKA
Dec. 11. Szombat, 15:00
29-23
Magyar Kupa
BFKA Veszprém - Komárom VSE
Okt. 19. Kedd, 19:30
35-24
BFKA Balatonfüred - Tatai AC
Okt. 20. Szerda, 18:00
21-27
BFKA Veszprém - Agrofeed ETO-SZESE
Nov. 10. Szerda, 19:30
35-32
Pécsi VSE - BFKA Veszprém
Dec. 15. Szerda, 18:30
31-31
NB II férfi felnőtt – Észak-nyugat
29-22
37-18
30-21
BFKA Balatonfüred U23 - Alsóörsi SE
Okt. 16. Szombat, 16:00
29-27
Lipót - BFKA Balatonfüred U23
Okt. 24. Vasárnap, 18:00
32-28
33-30
KK Ajka - BFKA Balatonfüred Ifjúsági
Nov. 27. Szombat, 15:45
31-24
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - Tarján SE
Dec. 05. Vasárnap, 18:00
39-33
18-32
Edzőmérkőzés
37-23
BFKA Balatonfüred U22 - US Korneuburg
Jan. 22. Szombat, 13:00
32-26
Pick Szeged - BFKA Veszprém Serdülő
Jan. 28. Péntek, 18:00
Pick Szeged - BFKA Veszprém Serdülő
Jan. 29. Szombat, 11:00
BFKA Veszprém U16 - NEKA
Feb. 02. Szerda, 16:00
Serdülő I.osztály-Nyugat
Budai Farkasok - BFKA Veszprém Serdülő
Sze. 02. Csütörtök, 16:15
-
U16 I.osztály
Optimum Solar - Békési FKC - BFKA Balatonfüred U16
Sze. 08. Szerda, 16:00
18-25
U16 I.osztály
BFKA Veszprém U16 - Moyra-Budaörs Handball
Sze. 10. Péntek, 16:00
22-18
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
BFKA Veszprém Ifjúsági - Csurgói KK
Sze. 11. Szombat, 11:00
25-28
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
Budakalász Kézilabda Zrt. - BFKA Balatonfüred Ifjúsági
Sze. 11. Szombat, 12:30
25-23
Serdülő I.osztály-Nyugat
BFKA Veszprém Serdülő - Csurgói KK
Sze. 11. Szombat, 13:00
27-28
Serdülő I.osztály-Nyugat
Budakalász Kézilabda Zrt. - BFKA Balatonfüred Serdülő
Sze. 11. Szombat, 14:30
22-32
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
Szigetszentmiklósi KSK - BFKA Veszprém U21
Sze. 11. Szombat, 17:00
26-23
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
BFKA Balatonfüred U22 - Agrofeed ETO UNI Győr
Sze. 12. Vasárnap, 18:00
32-25
U16 I.osztály
FTC - BFKA Veszprém U16
Sze. 16. Csütörtök, 14:00
29-19
Serdülő I.osztály-Nyugat
Éles KISE - BFKA Veszprém Serdülő
Sze. 16. Csütörtök, 16:00
37-32
Serdülő I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Serdülő - Veszprémi KKFT
Sze. 16. Csütörtök, 16:00
24-28
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - Veszprémi KKFT
Sze. 16. Csütörtök, 18:00
26-28
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
Várpalotai BSK - BFKA Veszprém Ifjúsági
Sze. 16. Csütörtök, 18:30
16-37
U16 I.osztály
BFKA Balatonfüred U16 - Orosházi FKSE - Tokai
Sze. 17. Péntek, 16:00
49-24
NB II férfi felnőtt – Észak-nyugat
Szombathelyi ESE - BFKA Balatonfüred U23
Sze. 18. Szombat, 17:00
29-22
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
PLER Budapest - BFKA Balatonfüred U22
Sze. 19. Vasárnap, 18:00
29-29
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
BFKA Veszprém U21 - Komárom VSE
Sze. 19. Vasárnap, 18:00
39-25
Serdülő I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Serdülő - Budai Farkasok
Sze. 23. Csütörtök, 16:00
27-30
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - Budai Farkasok - Rév Group
Sze. 23. Csütörtök, 18:00
31-23
U16 I.osztály
BFKA Balatonfüred U16 - PLER-Budapest
Sze. 24. Péntek, 18:00
23-28
U16 I.osztály
BFKA Veszprém U16 - Pénzügyőr SE
Sze. 25. Szombat, 11:00
29-13
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
BFKA Veszprém Ifjúsági - Sport36-Komló
Sze. 25. Szombat, 13:00
32-24
Serdülő I.osztály-Nyugat
BFKA Veszprém Serdülő - Sport36-Komló
Sze. 25. Szombat, 15:00
32-24
NB II férfi felnőtt – Észak-nyugat
BFKA Balatonfüred U23 - Ácsi Kinizsi SC
Sze. 25. Szombat, 16:00
37-18
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
BFKA Balatonfüred U22 - BFKA Veszprém U21
Sze. 25. Szombat, 18:00
27-37
U16 I.osztály
Orosházi FKSE - Tokai - BFKA Veszprém U16
Sze. 29. Szerda, 15:30
14-30
Serdülő I.osztály-Nyugat
Bp. Elektromos SE - BFKA Balatonfüred Serdülő
Sze. 29. Szerda, 17:00
24-37
Serdülő I.osztály-Nyugat
Veszprémi KKFT - BFKA Veszprém Serdülő
Sze. 30. Csütörtök, 15:30
45-39
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
Tatai AC - BFKA Balatonfüred Ifjúsági
Sze. 30. Csütörtök, 17:30
24-25
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
Veszprémi KKFT - BFKA Veszprém Ifjúsági
Sze. 30. Csütörtök, 17:30
28-26
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
Budai Farkasok Rév Group - BFKA Balatonfüred U22
Okt. 02. Szombat, 17:00
30-20
NB II férfi felnőtt – Észak-nyugat
Várpalotai BSK - BFKA Balatonfüred U23
Okt. 02. Szombat, 18:00
30-21
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
BFKA Veszprém U21 - PLER Budapest
Okt. 02. Szombat, 18:00
30-29
U16 I.osztály
Éles KISE - BFKA Balatonfüred U16
Okt. 03. Vasárnap, 16:00
30-20
Serdülő I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Serdülő - NEKA
Okt. 14. Csütörtök, 16:00
20-27
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - NEKA
Okt. 14. Csütörtök, 18:00
27-36
U16 I.osztály
BFKA Balatonfüred U16 - NEKA
Okt. 15. Péntek, 15:00
19-23
U16 I.osztály
BFKA Veszprém U16 - Éles KISE
Okt. 15. Péntek, 16:00
18-19
Serdülő I.osztály-Nyugat
BFKA Veszprém Serdülő - Bp. Elektromos SE
Okt. 15. Péntek, 18:00
33-30
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
Agrofeed ETO UNI Győr - BFKA Veszprém U21
Okt. 15. Péntek, 19:00
27-28
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
BFKA Veszprém Ifjúsági - Tatai AC
Okt. 16. Szombat, 11:00
42-19
NB II férfi felnőtt – Észak-nyugat
BFKA Balatonfüred U23 - Alsóörsi SE
Okt. 16. Szombat, 16:00
29-27
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
BFKA Balatonfüred U22 - Tatai AC
Okt. 16. Szombat, 18:00
23-30
Magyar Kupa
BFKA Veszprém - Komárom VSE
Okt. 19. Kedd, 19:30
35-24
U16 I.osztály
BFKA Veszprém U16 - BFKA Balatonfüred U16
Okt. 20. Szerda, 15:00
19-20
Serdülő I.osztály-Nyugat
BFKA Veszprém Serdülő - BFKA Balatonfüred Serdülő
Okt. 20. Szerda, 17:00
28-21
Magyar Kupa
BFKA Balatonfüred - Tatai AC
Okt. 20. Szerda, 18:00
21-27
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
BFKA Veszprém Ifjúsági - BFKA Balatonfüred Ifjúsági
Okt. 20. Szerda, 19:00
31-29
NB II férfi felnőtt – Észak-nyugat
Lipót - BFKA Balatonfüred U23
Okt. 24. Vasárnap, 18:00
32-28
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
Pécsi VSE - BFKA Balatonfüred U22
Okt. 24. Vasárnap, 18:00
32-33
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
Budai Farkasok Rév Group - BFKA Veszprém U21
Okt. 24. Vasárnap, 18:00
28-28
U16 I.osztály
HE-DO B BRAUN Gyöngyös - BFKA Veszprém U16
Okt. 27. Szerda, 16:00
22-26
Serdülő I.osztály-Nyugat
Pénzügyőr SE - BFKA Veszprém Serdülő
Okt. 27. Szerda, 17:00
29-28
Serdülő I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Serdülő - Grundfos Tatabánya KC
Okt. 28. Csütörtök, 16:00
34-28
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - Grundfos Tatabánya KC
Okt. 28. Csütörtök, 18:00
27-19
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
Szigetszentmiklósi KSK - BFKA Veszprém Ifjúsági
Okt. 28. Csütörtök, 18:30
20-40
U16 I.osztály
BFKA Balatonfüred U16 - Grundfos Tatabánya KC
Okt. 29. Péntek, 17:00
28-21
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
BFKA Veszprém U21 - Tatai AC
Okt. 30. Szombat, 18:00
34-27
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
BFKA Balatonfüred U22 - Százhalombattai KE
Okt. 31. Vasárnap, 16:00
30-32
NB II férfi felnőtt – Észak-nyugat
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - Agrofeed ETO UNI Győr U23
Okt. 31. Vasárnap, 18:00
28-26
Serdülő I.osztály-Nyugat
Pénzügyőr SE - BFKA Balatonfüred Serdülő
Nov. 10. Szerda, 17:00
31-24
Magyar Kupa
BFKA Veszprém - Agrofeed ETO-SZESE
Nov. 10. Szerda, 19:30
35-32
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
Szigetszentmiklósi KSK - BFKA Balatonfüred Ifjúsági
Nov. 11. Csütörtök, 18:30
15-51
U16 I.osztály
BFKA Veszprém U16 - Pick Szeged
Nov. 12. Péntek, 14:00
26-13
Serdülő I.osztály-Nyugat
BFKA Veszprém Serdülő - Bp. Honvéd
Nov. 12. Péntek, 16:00
28-20
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
BFKA Veszprém Ifjúsági - Bp. Honvéd
Nov. 12. Péntek, 18:00
27-25
U16 I.osztály
HE-DO B BRAUN Gyöngyös - BFKA Balatonfüred U16
Nov. 13. Szombat, 16:00
27-17
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
Szigetszentmiklósi KSK - BFKA Balatonfüred U22
Nov. 13. Szombat, 17:00
22-22
NB II férfi felnőtt – Észak-nyugat
VKKFT Veszprém U23 - BFKA Balatonfüred Ifjúsági
Nov. 14. Vasárnap, 18:00
33-30
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
Pécsi VSE - BFKA Veszprém U21
Nov. 14. Vasárnap, 19:00
21-24
Serdülő I.osztály-Nyugat
Agrofeed ETO UNI Győr I. - BFKA Veszprém Serdülő
Nov. 16. Kedd, 15:30
29-30
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
Agrofeed ETO UNI Győr - BFKA Veszprém Ifjúsági
Nov. 16. Kedd, 17:30
31-29
U16 I.osztály
Agrofeed ETO UNI Győr - BFKA Veszprém U16
Nov. 18. Csütörtök, 15:30
13-30
Serdülő I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Serdülő - Csurgói KK
Nov. 18. Csütörtök, 16:00
20-24
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - Csurgói KK
Nov. 18. Csütörtök, 18:00
33-39
U16 I.osztály
BFKA Balatonfüred U16 - Moyra-Budaörs Handball
Nov. 19. Péntek, 15:00
20-19
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
BFKA Balatonfüred U22 - Komárom VSE
Nov. 21. Vasárnap, 16:00
27-25
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
BFKA Veszprém U21 - Százhalombattai KE
Nov. 21. Vasárnap, 16:00
41-29
U16 I.osztály
BFKA Veszprém U16 - Optimum Solar - Békési FKC
Nov. 24. Szerda, 16:00
34-21
Serdülő I.osztály-Nyugat
Bp. Honvéd - BFKA Balatonfüred Serdülő
Nov. 26. Péntek, 16:00
23-30
U16 I.osztály
Pick Szeged - BFKA Balatonfüred U16
Nov. 26. Péntek, 16:00
24-17
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
Bp. Honvéd - BFKA Balatonfüred Ifjúsági
Nov. 26. Péntek, 18:00
24-30
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
Agrofeed ETO UNI Győr - BFKA Balatonfüred U22
Nov. 26. Péntek, 19:00
29-24
Serdülő I.osztály-Nyugat
BFKA Veszprém Serdülő - Budakalász Kézilabda Zrt.
Nov. 27. Szombat, 11:00
25-19
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
BFKA Veszprém Ifjúsági - Budakalász Kézilabda Zrt.
Nov. 27. Szombat, 13:00
27-26
NB II férfi felnőtt – Észak-nyugat
KK Ajka - BFKA Balatonfüred Ifjúsági
Nov. 27. Szombat, 15:45
31-24
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
BFKA Veszprém U21 - Szigetszentmiklósi KSK
Nov. 27. Szombat, 18:00
27-26
U16 I.osztály
PLER-Budapest - BFKA Veszprém U16
Nov. 30. Kedd, 16:00
23-14
Serdülő I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Serdülő - Éles KISE
Dec. 02. Csütörtök, 16:00
29-32
Serdülő I.osztály-Nyugat
Budai Farkasok - BFKA Veszprém Serdülő
Dec. 02. Csütörtök, 16:40
25-32
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - Várpalotai BSK
Dec. 02. Csütörtök, 18:00
30-20
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
Budai Farkasok - Rév Group - BFKA Veszprém Ifjúsági
Dec. 02. Csütörtök, 18:20
31-34
U16 I.osztály
BFKA Balatonfüred U16 - FTC
Dec. 03. Péntek, 15:00
12-28
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
BFKA Balatonfüred U22 - PLER Budapest
Dec. 05. Vasárnap, 16:00
28-25
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
Komárom VSE - BFKA Veszprém U21
Dec. 05. Vasárnap, 17:30
31-31
NB II férfi felnőtt – Észak-nyugat
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - Tarján SE
Dec. 05. Vasárnap, 18:00
39-33
Serdülő I.osztály-Nyugat
Agrofeed ETO UNI Győr I. - BFKA Balatonfüred Serdülő
Dec. 07. Kedd, 15:30
16-33
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
Agrofeed ETO UNI Győr - BFKA Balatonfüred Ifjúsági
Dec. 07. Kedd, 17:30
31-22
U16 I.osztály
Agrofeed ETO UNI Győr - BFKA Balatonfüred U16
Dec. 09. Csütörtök, 15:30
-
U16 I.osztály
BFKA Veszprém U16 - NEKA
Dec. 11. Szombat, 15:00
29-23
Serdülő I.osztály-Nyugat
BFKA Veszprém Serdülő - NEKA
Dec. 11. Szombat, 17:00
31-43
NB II férfi felnőtt – Észak-nyugat
Kisbér KC - BFKA Balatonfüred Ifjúsági
Dec. 11. Szombat, 18:00
18-32
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
BFKA Veszprém U21 - BFKA Balatonfüred
Dec. 11. Szombat, 19:00
30-30
Magyar Kupa
Pécsi VSE - BFKA Veszprém
Dec. 15. Szerda, 18:30
31-31
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
BFKA Veszprém Ifjúsági - NEKA
Dec. 16. Csütörtök, 15:00
24-27
Edzőmérkőzés
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - US Korneuburg
Jan. 22. Szombat, 11:00
37-23
Edzőmérkőzés
BFKA Balatonfüred U22 - US Korneuburg
Jan. 22. Szombat, 13:00
32-26
Edzőmérkőzés
BFKA Veszprém U16 - BFKA Balatonfüred U16
Jan. 28. Péntek, 17:30
Edzőmérkőzés
Pick Szeged - BFKA Veszprém Serdülő
Jan. 28. Péntek, 18:00
Edzőmérkőzés
Pick Szeged - BFKA Veszprém Serdülő
Jan. 29. Szombat, 11:00
Magyar Kupa
BFKA Veszprém - HE-DO B BRAUN Gyöngyös
Jan. 31. Hétfő, 18:00
Edzőmérkőzés
BFKA Veszprém U16 - NEKA
Feb. 02. Szerda, 16:00
Serdülő I.osztály-Nyugat
Grundfos Tatabánya KC - BFKA Veszprém Serdülő
Feb. 03. Csütörtök, 13:00
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
Grundfos Tatabánya KC - BFKA Veszprém Ifjúsági
Feb. 03. Csütörtök, 15:00
Serdülő I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Serdülő - Sport36-Komló
Feb. 03. Csütörtök, 16:00
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - Sport36-Komló
Feb. 03. Csütörtök, 18:00
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
BFKA Balatonfüred U22 - Budai Farkasok Rév Group
Feb. 06. Vasárnap, 16:00
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
PLER Budapest - BFKA Veszprém U21
Feb. 06. Vasárnap, 18:00
Serdülő I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Serdülő - Budakalász Kézilabda Zrt.
Feb. 10. Csütörtök, 16:00
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - Budakalász Kézilabda Zrt.
Feb. 10. Csütörtök, 16:00
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
Csurgói KK - BFKA Veszprém Ifjúsági
Feb. 11. Péntek, 13:00
Serdülő I.osztály-Nyugat
Csurgói KK - BFKA Veszprém Serdülő
Feb. 11. Péntek, 13:00
U16 I.osztály
BFKA Balatonfüred U16 - Pénzügyőr SE
Feb. 11. Péntek, 15:00
U16 I.osztály
Grundfos Tatabánya KC - BFKA Veszprém U16
Feb. 12. Szombat, 14:00
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
Tatai AC - BFKA Balatonfüred U22
Feb. 13. Vasárnap, 18:00
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
BFKA Veszprém U21 - Agrofeed ETO UNI Győr
Feb. 13. Vasárnap, 18:00
Serdülő I.osztály-Nyugat
Veszprémi KKFT - BFKA Balatonfüred Serdülő
Feb. 17. Csütörtök, 15:30
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
Veszprémi KKFT - BFKA Balatonfüred Ifjúsági
Feb. 17. Csütörtök, 17:30
Serdülő I.osztály-Nyugat
BFKA Veszprém Serdülő - Éles KISE
Feb. 19. Szombat, 11:00
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
BFKA Veszprém Ifjúsági - Várpalotai BSK
Feb. 19. Szombat, 13:00
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
BFKA Balatonfüred U22 - Pécsi VSE
Feb. 19. Szombat, 18:00
U16 I.osztály
Moyra-Budaörs Handball - BFKA Veszprém U16
Feb. 20. Vasárnap, 00:00
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
BFKA Veszprém U21 - Budai Farkasok Rév Group
Feb. 20. Vasárnap, 20:00
Serdülő I.osztály-Nyugat
Budai Farkasok - BFKA Balatonfüred Serdülő
Feb. 24. Csütörtök, 16:30
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
Budai Farkasok - Rév Group - BFKA Balatonfüred Ifjúsági
Feb. 24. Csütörtök, 18:15
Serdülő I.osztály-Nyugat
Sport36-Komló - BFKA Veszprém Serdülő
Feb. 25. Péntek, 14:00
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
Sport36-Komló - BFKA Veszprém Ifjúsági
Feb. 25. Péntek, 16:30
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
Százhalombattai KE - BFKA Balatonfüred U22
Feb. 26. Szombat, 18:00
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
Tatai AC - BFKA Veszprém U21
Feb. 27. Vasárnap, 18:00
Serdülő I.osztály-Nyugat
BFKA Veszprém Serdülő - Veszprémi KKFT
Már. 02. Szerda, 16:00
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
BFKA Veszprém Ifjúsági - Veszprémi KKFT
Már. 02. Szerda, 18:00
Serdülő I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Serdülő - Bp. Elektromos SE
Már. 03. Csütörtök, 16:00
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - Tatai AC
Már. 03. Csütörtök, 18:00
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
BFKA Balatonfüred U22 - Szigetszentmiklósi KSK
Már. 05. Szombat, 18:00
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
BFKA Veszprém U21 - Pécsi VSE
Már. 06. Vasárnap, 18:00
Serdülő I.osztály-Nyugat
Bp. Elektromos SE - BFKA Veszprém Serdülő
Már. 09. Szerda, 17:00
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
Tatai AC - BFKA Veszprém Ifjúsági
Már. 10. Csütörtök, 13:30
Serdülő I.osztály-Nyugat
NEKA - BFKA Balatonfüred Serdülő
Már. 11. Péntek, 13:30
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
NEKA - BFKA Balatonfüred Ifjúsági
Már. 11. Péntek, 15:30
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
Komárom VSE - BFKA Veszprém U21
Már. 12. Szombat, 17:30
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
Százhalombattai KE - BFKA Veszprém U21
Már. 12. Szombat, 18:00
Serdülő I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Serdülő - BFKA Veszprém Serdülő
Már. 24. Csütörtök, 16:00
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - BFKA Veszprém Ifjúsági
Már. 24. Csütörtök, 18:00
Serdülő I.osztály-Nyugat
BFKA Veszprém Serdülő - Pénzügyőr SE
Már. 30. Szerda, 16:00
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
BFKA Veszprém Ifjúsági - Szigetszentmiklósi KSK
Már. 30. Szerda, 18:00
Serdülő I.osztály-Nyugat
Grundfos Tatabánya KC - BFKA Balatonfüred Serdülő
Már. 31. Csütörtök, 13:00
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
Grundfos Tatabánya KC - BFKA Balatonfüred Ifjúsági
Már. 31. Csütörtök, 15:00
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
Csurgói KK - BFKA Balatonfüred Ifjúsági
Ápr. 08. Péntek, 13:00
Serdülő I.osztály-Nyugat
Csurgói KK - BFKA Balatonfüred Serdülő
Ápr. 08. Péntek, 15:00
Serdülő I.osztály-Nyugat
BFKA Veszprém Serdülő - Agrofeed ETO UNI Győr I.
Ápr. 09. Szombat, 13:00
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
BFKA Veszprém Ifjúsági - Agrofeed ETO UNI Győr
Ápr. 09. Szombat, 15:00
Serdülő I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Serdülő - Pénzügyőr SE
Ápr. 28. Csütörtök, 16:00
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - Szigetszentmiklósi KSK
Ápr. 28. Csütörtök, 18:00
Serdülő I.osztály-Nyugat
Bp. Honvéd - BFKA Veszprém Serdülő
Ápr. 29. Péntek, 16:00
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
Bp. Honvéd - BFKA Veszprém Ifjúsági
Ápr. 29. Péntek, 18:00
Serdülő I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Serdülő - Bp. Honvéd
Máj. 05. Csütörtök, 16:00
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - Bp. Honvéd
Máj. 05. Csütörtök, 18:00
Serdülő I.osztály-Nyugat
Budakalász Kézilabda Zrt. - BFKA Veszprém Serdülő
Máj. 07. Szombat, 11:00
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
Budakalász Kézilabda Zrt. - BFKA Veszprém Ifjúsági
Máj. 07. Szombat, 13:00
Serdülő I.osztály-Nyugat
BFKA Veszprém Serdülő - Budai Farkasok
Máj. 11. Szerda, 16:00
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
BFKA Veszprém Ifjúsági - Budai Farkasok - Rév Group
Máj. 11. Szerda, 18:00
Serdülő I.osztály-Nyugat
Éles KISE - BFKA Balatonfüred Serdülő
Máj. 12. Csütörtök, 13:30
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
Várpalotai BSK - BFKA Balatonfüred Ifjúsági
Máj. 12. Csütörtök, 18:00
Serdülő I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Serdülő - Agrofeed ETO UNI Győr I.
Máj. 19. Csütörtök, 16:00
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - Agrofeed ETO UNI Győr
Máj. 19. Csütörtök, 18:00
Serdülő I.osztály-Nyugat
NEKA - BFKA Veszprém Serdülő
Máj. 20. Péntek, 13:30
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
NEKA - BFKA Veszprém Ifjúsági
Máj. 20. Péntek, 15:30
Serdülő I.osztály-Nyugat
Sport36-Komló - BFKA Balatonfüred Serdülő
Máj. 27. Péntek, 14:30
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
Sport36-Komló - BFKA Balatonfüred Ifjúsági
Máj. 27. Péntek, 16:30
Serdülő I.osztály-Nyugat
BFKA Veszprém Serdülő - Grundfos Tatabánya KC
Máj. 28. Szombat, 11:00
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
BFKA Veszprém Ifjúsági - Grundfos Tatabánya KC
Máj. 28. Szombat, 13:00
FACEBOOK BEJEGYZÉSEINK INSTAGRAM BEJEGYZÉSEINK

PARTNEREINK