NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
32-25
PLER Budapest - BFKA Balatonfüred U22
Sze. 19. Vasárnap, 18:00
29-29
27-37
BFKA Balatonfüred U22 - Tatai AC
Okt. 16. Szombat, 18:00
23-30
Pécsi VSE - BFKA Balatonfüred U22
Okt. 24. Vasárnap, 18:00
32-33
30-32
22-22
BFKA Balatonfüred U22 - Komárom VSE
Nov. 21. Vasárnap, 16:00
27-25
29-24
BFKA Balatonfüred U22 - PLER Budapest
Dec. 05. Vasárnap, 16:00
28-25
Tatai AC - BFKA Balatonfüred U22
Feb. 13. Vasárnap, 18:00
BFKA Balatonfüred U22 - Pécsi VSE
Feb. 19. Szombat, 18:00
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
26-28
Tatai AC - BFKA Balatonfüred Ifjúsági
Sze. 30. Csütörtök, 17:30
24-25
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - NEKA
Okt. 14. Csütörtök, 18:00
27-36
27-19
15-51
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - Csurgói KK
Nov. 18. Csütörtök, 18:00
33-39
24-30
30-20
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - Sport36-Komló
Feb. 03. Csütörtök, 18:00
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - Tatai AC
Már. 03. Csütörtök, 18:00
NEKA - BFKA Balatonfüred Ifjúsági
Már. 11. Péntek, 15:30
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - Bp. Honvéd
Máj. 05. Csütörtök, 18:00
Várpalotai BSK - BFKA Balatonfüred Ifjúsági
Máj. 12. Csütörtök, 18:00
Serdülő I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Serdülő - Veszprémi KKFT
Sze. 16. Csütörtök, 16:00
24-28
BFKA Balatonfüred Serdülő - Budai Farkasok
Sze. 23. Csütörtök, 16:00
27-30
BFKA Balatonfüred Serdülő - NEKA
Okt. 14. Csütörtök, 16:00
20-27
34-28
31-24
BFKA Balatonfüred Serdülő - Csurgói KK
Nov. 18. Csütörtök, 16:00
20-24
23-30
BFKA Balatonfüred Serdülő - Éles KISE
Dec. 02. Csütörtök, 16:00
29-32
BFKA Balatonfüred Serdülő - Sport36-Komló
Feb. 03. Csütörtök, 16:00
Veszprémi KKFT - BFKA Balatonfüred Serdülő
Feb. 17. Csütörtök, 15:30
Budai Farkasok - BFKA Balatonfüred Serdülő
Feb. 24. Csütörtök, 16:30
BFKA Balatonfüred Serdülő - Bp. Elektromos SE
Már. 03. Csütörtök, 16:00
NEKA - BFKA Balatonfüred Serdülő
Már. 11. Péntek, 13:30
BFKA Balatonfüred Serdülő - Pénzügyőr SE
Ápr. 28. Csütörtök, 16:00
BFKA Balatonfüred Serdülő - Bp. Honvéd
Máj. 05. Csütörtök, 16:00
Éles KISE - BFKA Balatonfüred Serdülő
Máj. 12. Csütörtök, 13:30
U16 I.osztály
49-24
BFKA Balatonfüred U16 - PLER-Budapest
Sze. 24. Péntek, 18:00
23-28
Éles KISE - BFKA Balatonfüred U16
Okt. 03. Vasárnap, 16:00
30-20
BFKA Balatonfüred U16 - NEKA
Okt. 15. Péntek, 15:00
19-23
28-21
20-19
Pick Szeged - BFKA Balatonfüred U16
Nov. 26. Péntek, 16:00
24-17
BFKA Balatonfüred U16 - FTC
Dec. 03. Péntek, 15:00
12-28
-
Magyar Kupa
NB II férfi felnőtt – Észak-nyugat
33-30
KK Ajka - BFKA Balatonfüred Ifjúsági
Nov. 27. Szombat, 15:45
31-24
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - Tarján SE
Dec. 05. Vasárnap, 18:00
39-33
18-32
Edzőmérkőzés
U16 I.osztály
Optimum Solar - Békési FKC - BFKA Balatonfüred U16
Sze. 08. Szerda, 16:00
18-25
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
Budakalász Kézilabda Zrt. - BFKA Balatonfüred Ifjúsági
Sze. 11. Szombat, 12:30
25-23
Serdülő I.osztály-Nyugat
Budakalász Kézilabda Zrt. - BFKA Balatonfüred Serdülő
Sze. 11. Szombat, 14:30
22-32
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
BFKA Balatonfüred U22 - Agrofeed ETO UNI Győr
Sze. 12. Vasárnap, 18:00
32-25
Serdülő I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Serdülő - Veszprémi KKFT
Sze. 16. Csütörtök, 16:00
24-28
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - Veszprémi KKFT
Sze. 16. Csütörtök, 18:00
26-28
U16 I.osztály
BFKA Balatonfüred U16 - Orosházi FKSE - Tokai
Sze. 17. Péntek, 16:00
49-24
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
PLER Budapest - BFKA Balatonfüred U22
Sze. 19. Vasárnap, 18:00
29-29
Serdülő I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Serdülő - Budai Farkasok
Sze. 23. Csütörtök, 16:00
27-30
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - Budai Farkasok - Rév Group
Sze. 23. Csütörtök, 18:00
31-23
U16 I.osztály
BFKA Balatonfüred U16 - PLER-Budapest
Sze. 24. Péntek, 18:00
23-28
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
BFKA Balatonfüred U22 - BFKA Veszprém U21
Sze. 25. Szombat, 18:00
27-37
Serdülő I.osztály-Nyugat
Bp. Elektromos SE - BFKA Balatonfüred Serdülő
Sze. 29. Szerda, 17:00
24-37
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
Tatai AC - BFKA Balatonfüred Ifjúsági
Sze. 30. Csütörtök, 17:30
24-25
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
Budai Farkasok Rév Group - BFKA Balatonfüred U22
Okt. 02. Szombat, 17:00
30-20
U16 I.osztály
Éles KISE - BFKA Balatonfüred U16
Okt. 03. Vasárnap, 16:00
30-20
Serdülő I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Serdülő - NEKA
Okt. 14. Csütörtök, 16:00
20-27
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - NEKA
Okt. 14. Csütörtök, 18:00
27-36
U16 I.osztály
BFKA Balatonfüred U16 - NEKA
Okt. 15. Péntek, 15:00
19-23
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
BFKA Balatonfüred U22 - Tatai AC
Okt. 16. Szombat, 18:00
23-30
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
Pécsi VSE - BFKA Balatonfüred U22
Okt. 24. Vasárnap, 18:00
32-33
Serdülő I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Serdülő - Grundfos Tatabánya KC
Okt. 28. Csütörtök, 16:00
34-28
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - Grundfos Tatabánya KC
Okt. 28. Csütörtök, 18:00
27-19
U16 I.osztály
BFKA Balatonfüred U16 - Grundfos Tatabánya KC
Okt. 29. Péntek, 17:00
28-21
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
BFKA Balatonfüred U22 - Százhalombattai KE
Okt. 31. Vasárnap, 16:00
30-32
NB II férfi felnőtt – Észak-nyugat
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - Agrofeed ETO UNI Győr U23
Okt. 31. Vasárnap, 18:00
28-26
Serdülő I.osztály-Nyugat
Pénzügyőr SE - BFKA Balatonfüred Serdülő
Nov. 10. Szerda, 17:00
31-24
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
Szigetszentmiklósi KSK - BFKA Balatonfüred Ifjúsági
Nov. 11. Csütörtök, 18:30
15-51
U16 I.osztály
HE-DO B BRAUN Gyöngyös - BFKA Balatonfüred U16
Nov. 13. Szombat, 16:00
27-17
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
Szigetszentmiklósi KSK - BFKA Balatonfüred U22
Nov. 13. Szombat, 17:00
22-22
NB II férfi felnőtt – Észak-nyugat
VKKFT Veszprém U23 - BFKA Balatonfüred Ifjúsági
Nov. 14. Vasárnap, 18:00
33-30
Serdülő I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Serdülő - Csurgói KK
Nov. 18. Csütörtök, 16:00
20-24
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - Csurgói KK
Nov. 18. Csütörtök, 18:00
33-39
U16 I.osztály
BFKA Balatonfüred U16 - Moyra-Budaörs Handball
Nov. 19. Péntek, 15:00
20-19
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
BFKA Balatonfüred U22 - Komárom VSE
Nov. 21. Vasárnap, 16:00
27-25
Serdülő I.osztály-Nyugat
Bp. Honvéd - BFKA Balatonfüred Serdülő
Nov. 26. Péntek, 16:00
23-30
U16 I.osztály
Pick Szeged - BFKA Balatonfüred U16
Nov. 26. Péntek, 16:00
24-17
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
Bp. Honvéd - BFKA Balatonfüred Ifjúsági
Nov. 26. Péntek, 18:00
24-30
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
Agrofeed ETO UNI Győr - BFKA Balatonfüred U22
Nov. 26. Péntek, 19:00
29-24
NB II férfi felnőtt – Észak-nyugat
KK Ajka - BFKA Balatonfüred Ifjúsági
Nov. 27. Szombat, 15:45
31-24
Serdülő I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Serdülő - Éles KISE
Dec. 02. Csütörtök, 16:00
29-32
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - Várpalotai BSK
Dec. 02. Csütörtök, 18:00
30-20
U16 I.osztály
BFKA Balatonfüred U16 - FTC
Dec. 03. Péntek, 15:00
12-28
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
BFKA Balatonfüred U22 - PLER Budapest
Dec. 05. Vasárnap, 16:00
28-25
NB II férfi felnőtt – Észak-nyugat
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - Tarján SE
Dec. 05. Vasárnap, 18:00
39-33
Serdülő I.osztály-Nyugat
Agrofeed ETO UNI Győr I. - BFKA Balatonfüred Serdülő
Dec. 07. Kedd, 15:30
16-33
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
Agrofeed ETO UNI Győr - BFKA Balatonfüred Ifjúsági
Dec. 07. Kedd, 17:30
31-22
U16 I.osztály
Agrofeed ETO UNI Győr - BFKA Balatonfüred U16
Dec. 09. Csütörtök, 15:30
-
NB II férfi felnőtt – Észak-nyugat
Kisbér KC - BFKA Balatonfüred Ifjúsági
Dec. 11. Szombat, 18:00
18-32
Serdülő I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Serdülő - Sport36-Komló
Feb. 03. Csütörtök, 16:00
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - Sport36-Komló
Feb. 03. Csütörtök, 18:00
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
BFKA Balatonfüred U22 - Budai Farkasok Rév Group
Feb. 06. Vasárnap, 16:00
Serdülő I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Serdülő - Budakalász Kézilabda Zrt.
Feb. 10. Csütörtök, 16:00
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - Budakalász Kézilabda Zrt.
Feb. 10. Csütörtök, 16:00
U16 I.osztály
BFKA Balatonfüred U16 - Pénzügyőr SE
Feb. 11. Péntek, 15:00
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
Tatai AC - BFKA Balatonfüred U22
Feb. 13. Vasárnap, 18:00
Serdülő I.osztály-Nyugat
Veszprémi KKFT - BFKA Balatonfüred Serdülő
Feb. 17. Csütörtök, 15:30
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
Veszprémi KKFT - BFKA Balatonfüred Ifjúsági
Feb. 17. Csütörtök, 17:30
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
BFKA Balatonfüred U22 - Pécsi VSE
Feb. 19. Szombat, 18:00
Serdülő I.osztály-Nyugat
Budai Farkasok - BFKA Balatonfüred Serdülő
Feb. 24. Csütörtök, 16:30
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
Budai Farkasok - Rév Group - BFKA Balatonfüred Ifjúsági
Feb. 24. Csütörtök, 18:15
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
Százhalombattai KE - BFKA Balatonfüred U22
Feb. 26. Szombat, 18:00
Serdülő I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Serdülő - Bp. Elektromos SE
Már. 03. Csütörtök, 16:00
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - Tatai AC
Már. 03. Csütörtök, 18:00
NB I/B férfi felnőtt-Nyugat
BFKA Balatonfüred U22 - Szigetszentmiklósi KSK
Már. 05. Szombat, 18:00
Serdülő I.osztály-Nyugat
NEKA - BFKA Balatonfüred Serdülő
Már. 11. Péntek, 13:30
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
NEKA - BFKA Balatonfüred Ifjúsági
Már. 11. Péntek, 15:30
Serdülő I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Serdülő - BFKA Veszprém Serdülő
Már. 24. Csütörtök, 16:00
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - BFKA Veszprém Ifjúsági
Már. 24. Csütörtök, 18:00
Serdülő I.osztály-Nyugat
Grundfos Tatabánya KC - BFKA Balatonfüred Serdülő
Már. 31. Csütörtök, 13:00
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
Grundfos Tatabánya KC - BFKA Balatonfüred Ifjúsági
Már. 31. Csütörtök, 15:00
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
Csurgói KK - BFKA Balatonfüred Ifjúsági
Ápr. 08. Péntek, 13:00
Serdülő I.osztály-Nyugat
Csurgói KK - BFKA Balatonfüred Serdülő
Ápr. 08. Péntek, 15:00
Serdülő I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Serdülő - Pénzügyőr SE
Ápr. 28. Csütörtök, 16:00
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - Szigetszentmiklósi KSK
Ápr. 28. Csütörtök, 18:00
Serdülő I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Serdülő - Bp. Honvéd
Máj. 05. Csütörtök, 16:00
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - Bp. Honvéd
Máj. 05. Csütörtök, 18:00
Serdülő I.osztály-Nyugat
Éles KISE - BFKA Balatonfüred Serdülő
Máj. 12. Csütörtök, 13:30
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
Várpalotai BSK - BFKA Balatonfüred Ifjúsági
Máj. 12. Csütörtök, 18:00
Serdülő I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Serdülő - Agrofeed ETO UNI Győr I.
Máj. 19. Csütörtök, 16:00
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
BFKA Balatonfüred Ifjúsági - Agrofeed ETO UNI Győr
Máj. 19. Csütörtök, 18:00
Serdülő I.osztály-Nyugat
Sport36-Komló - BFKA Balatonfüred Serdülő
Máj. 27. Péntek, 14:30
Ifjúsági I.osztály-Nyugat
Sport36-Komló - BFKA Balatonfüred Ifjúsági
Máj. 27. Péntek, 16:30
FACEBOOK BEJEGYZÉSEINK INSTAGRAM BEJEGYZÉSEINK

PARTNEREINK