(3)
Sze. 25. Szombat, 11:00
DEVM Csarnok, Veszprém
Bírók: Fábián-Vandróczki
A Fiú U16 I. osztály bajnokságában a Pénzügyőr SE csapatát látta vendégül a BFKA Veszprém vasárnap délelőtt.

A hazaiak lendületes kezdéssel nyitottak, amivel hamar jelentős előnyre tettek szert, melyet folyamatosan fokozni tudtak. A precíz passzok, a gyors támadások és a taktikus játék meghozta a kívánt eredményt, 17:7 arányban vezetett a BFKA a félidőt jelző sípszókor.

A második huszonöt perben mindkét csapat részéről inkább a védekezésre helyeződött nagyobb hangsúly, melyben újfent a veszprémi játékosok bizonyultak jobbnak. A kiharcolt markáns előnyt a parádés játéknak köszönhetően sikerült tovább fokozni, és végül 16 góllal nyerte a tornát a Veszprém csapata.

U16 I.osztály | Végeredmény:
BFKA Veszprém 29:13 Pénzügyőr SE

Iváncsik Tamás, vezetőedző:
„Eredménytől függetlenül nagyon elégedett vagyok a fiúk teljesítményével, úgy gondolom, így kell megtisztelni egy ellenfelet, hogy 50 percen keresztül a maximumot nyújtjuk. Mindenkinek tudtam játékidőt adni, és ezt a lehető legjobban ki is használtuk.”